Список соціальних мереж

Нижче наведено список 200 найпопулярніших соціальних мереж по всьому світу з березня 2018 року. Цей список продовжує зростати, і ми періодично оновлюємо його. Цей список також доступний іншими мовами, які перелічені внизу цієї сторінки.

Популярні 200 соціальних медіа сайтів на 2018 рік

  1. Facebook все ще є найбільшою соціальною мережею у світі. Кажуть, що станом на грудень 2017 року є близько 2 мільярдів користувачів на місяць.
  2. WhatsApp - це соціальна мережа для миттєвих повідомлень, яка в основному використовується на смартфони. Нещодавно він був придбаний компанією Facebook, і, як оцінюється, станом на січень 2018 року нараховується близько 1 мільярда користувачів.
  3. LinkedIn - це платформа соціальної мережі, яка в основному використовується бізнес-професіоналами. Як торгова марка корпорації Майкрософт, LinkedIn станом на січень 2018 року має приблизно 500 мільйонів користувачів.
  4. Google+ - це соціальна мережа, розроблена компанією Google і яка налічує близько 150 мільйонів користувачів. станом на січень 2018 р.
  5. Twitter має близько 320 мільйонів користувачів, які можуть розміщувати твіти з обмеженням до 280 символів.
  6. Instagram - це соціальна мережа для обміну фотографіями та відео. З січня 2018 року це є частиною Facebook і має приблизно 800 мільйонів користувачів.
  7. Pinterest це соціальна мережа, де вміст доданий у вигляді штифтів і станом на січень 2018 року він має близько 200 мільйонів користувачів.
  8. Befilo (новий) - це нова соціальна мережа де кожен автоматично дружить з усіма. Все, що турбується про запити дружби, тепер є історією. Ви просто приєднуєтесь до мережі та автоматично дружите з усіма учасниками.
  9. Zoimas (новий) - це анти -аддикція соціальної мережі, яка тримає вас в Інтернеті якомога менше. Ви можете входити тільки один раз через 12 годин, бути в мережі за 15 хвилин кожного входу, публікувати лише один раз під час кожного входу та мати максимум 150 друзів.
  10. Messenger (Нова) - це ще одна соціальна мережа миттєвих повідомлень, яка функціонує всередині Facebook. Його користувачі оцінюються приблизно на 1,2 млрд. На січень 2018 року.
  11. Snapchat - це переважно аудіовізуальна тематична мережа з приблизно 200 мільйонами користувачів. станом на січень 2018 р.
  12. Quora це платформа соціальної мережі на основі запитань і відповідей, відповідати на запитання. З січня 2018 року він налічує близько 200 мільйонів користувачів.
  13. GirlsAskGuys (новий) - це навпаки Платформа соціальної мережі на основі сексу, в якій протилежні статі просять і відповідають на один одного.
  14. ProductHunt (новий) є соціальним мережевий веб-сайт, який надає пріоритет змісту про нові продукти.
  15. AngelList (новий) - це платформа соціальної мережі в основному використовується новими інвесторами та початковим підприємцем.
  16. Kickstarter (новий) - це соціальний платформа для фінансування, де люди можуть висувати свої продукти або продукти, щоб отримати фінансування. На сайті було майже 10 мільйонів користувачів.
  17. WeChat - це соціальна мережа для мобільних повідомлень з майже 1 мільярдом Щомісячні активні користувачі, які передусім є з Китаю. Але WeChat також пропонує англійську, міжнародну версію. Він має багатофункціональну функцію, коли спілкуються з покупцями, навіть коли користувачі купують будинки в додатку.
  18. Skype - це платформа обміну миттєвими повідомленнями, яка дозволяє спілкуватися текстом, голос і відео. Він налічує понад 300 мільйонів активних щомісячних користувачів і входить до складу корпорації Майкрософт.
  19. Viber також є соціальною мережею комунікації, такою як Skype, яка дозволяє текст, голос , і відеообмін. Він налічує понад 800 мільйонів користувачів
  20. Tumblr є мережею блогу з більш ніж 350 мільйонами блогів і понад 500 мільйонів користувачів Соціальна мережа підтримує мережу та мобільний Інтернет.
  21. Лінія - це соціальна мережа миттєвих повідомлень, популярна в Японії, але також підтримує англійську мову. та інші мови. У ньому більше 600 мільйонів користувачів по всьому світу.
  22. Gab (новий) - без реклами соціальна мережа, яка дозволяє своїм користувачам читати та писати повідомлення до 300 символів, які називаються & quot; габ. & # 8221; Він нараховує приблизно 200 000 користувачів.
  23. VK нагадує Facebook, але є більш популярним в Росії та сусідніх країнах з більш ніж 400 мільйонів користувачів.
  24. Reddit - це соціальна мережа, що надає доступ до вмісту, що нараховує понад 500 мільйонів щомісячних візитів. Текстові публікації або прямі посилання можуть бути доступними на сайті та проголосовані учасниками для визначення популярності.
  25. Telegram - це служба хмарних обміну миттєвими повідомленнями, яка має понад 100 мільйонів повідомлень активні щомісячні користувачі.
  26. Позначено - це соціальна мережа для створення нових друзів. На сайті є близько 20 мільйонів унікальних відвідувачів по всьому світу.
  27. Myspace - це соціальна мережа, орієнтована на профіль людини та більш популярна з музикантами та гуртками. Це колись була найпопулярнішою соціальною мережею в США, але зараз вона має лише кілька мільйонів користувачів.
  28. Badoo - це одна з найпопулярніших в світі мереж знайомств. У ньому більше 360 мільйонів зареєстрованих користувачів.
  29. Stumbleupon зосереджується на виявленні вмісту для своїх користувачів. Він пропонується як панель інструментів браузера у всіх популярних браузерах.
  30. Foursquare надає персоналізовані рекомендації, що базуються на розташуванні користувача та попередніх покупок. Служба нараховує десятки мільйонів користувачів і швидко зростає в просторі підприємства.
  31. MeetMe зосереджено на тому, щоб допомогти користувачам знаходити нових людей, щоб спілкуватися з ними на мобільних пристроях . Він має понад 2,5 мільйона активних користувачів щодня.
  32. Meetup - це соціальна мережа, яка допомагає групі людей зустрітися людина навколо певної теми чи теми. Це приблизно 32 мільйони користувачів.
  33. Skyrock це, перш за все, французька соціальна мережа, яка надає своїм учасникам можливості для ведення блогів . Він має декілька мільйонів учасників.
  34. Pinboard (новий) - це платна соціальна мережа, яка дозволяє розподіляти закладки. Користувачі можуть скористатися досвідом без реклами на цьому сайті.
  35. Kiwibox це соціальна мережа для молодих людей, яка пропонує блоги, фотографії, і ігрові функції. Вона налічує близько 3 мільйонів членів.
  36. Twoo (новий) - це соціальний платформа для відкриття, яка дозволяє своїм 181 мільйонам користувачів створювати профілі, завантажувати зображення та спілкуватися з іншими користувачами.
  37. Yelp (новий) - це ресторан веб-сайт огляду та домашніх сервісів, який має соціальні функції, щоб ділитися фотографіями, писати відгуки та побачити діяльність друзів.
  38. Snapfish - це соціальна мережа для обміну фотографіями, де члени можуть скористатися необмеженим простором для зберігання фотографій. Сайт має десятки мільйонів учасників.
  39. Flickr - це соціальна мережа для обміну фотографіями та відео, яка підтримує десятки мільйонів членів та більше 10 мільярдів фотографій.
  40. Photobucket - це веб-сайт для розміщення фото та відео, який має більше десяти мільярдів фотографій і більше 100 мільйонів членів.
  41. Shutterfly (новий) це фотографія який надає своїм 2 мільйонам користувачів можливість використовувати фотографії для створення персоналізованих подарунків, таких як кружки та футболки.
  42. 500px (Нове) - це канадський обмін фотографіями соціальна мережа з більш ніж 1,5 мільйонами активних учасників.
  43. DeviantArt - це мережа обміну мистецтва з більш ніж 38 мільйонами зареєстрованих учасників.
  44. Dronestagram (новий) зосереджений навколо обмінюватися фотографіями, які були зроблені з безпілотниками. Він стверджує, що це "Instagram для фотозйомки без нападів", & # 8221; з більш ніж 30000 учасниками.
  45. Fotki (нові) доступний у 240 країнах світу. Вона нараховує понад 1,6 мільйонів членів та 1 мільярд фотографій. Сайт був запущений в Естонії.
  46. Fotologo - це сайт для створення фотографій з більш ніж 20 мільйонів унікальних відвідувачів.
  47. Imgur (нові) - це спільне використання фотографій сайт, де члени можуть голосувати (і ранжувати) фотографії. На сайті є сотні мільйонів зображень.
  48. Pixabay (нові) надає високоякісні фотографії з його учасники. На сайті є більше 1,1 мільйона зображень та відео.
  49. WeHeartIt - це соціальна мережа для обміну інспіраційними зображеннями. На сайті більше 45 мільйонів учасників.
  50. 43 речі (нові) - це сайт для натхнення поради та підтримку, де учасники можуть встановлювати цілі та ділитися з друзями цілями, які вони переслідують, наприклад, втрачаючи вагу або проводячи марафон.
  51. Шлях - це мережа обміну фотографіями та обміну повідомленнями, яка має багаті функції для управління конфіденційністю загальних фотографій. Він користується популярністю в Індонезії.
  52. Uplike (новий) - це спільне використання фотографій у Франції, яка дозволяє користувачам поділитися натхненням із громадськістю. В даний час додаток використовується мільйонами людей у приблизно 160 країнах.
  53. Last.fm - це мережа, яка відкриває та пропонує рекомендації, яка теж поділяє те, що друзі в мережі слухають. На сайті є десятки мільйонів користувачів та понад 12 мільйонів музичних треків.
  54. VampireFreaks - це спільнота для готично-промислових субкультур, що має мільйони учасників. Сайт також використовується для знайомства.
  55. CafeMom - це сайт для матерів та майбутніх матерів. Він має понад 8 мільйонів щомісячних унікальних візитів.
  56. Равелі це соціальна мережа для в'язання, в'язання гачком, прядіння , і ткацтво. На сайті більше 7 мільйонів зареєстрованих користувачів.
  57. ASmallWorld - платна соціальна мережа, яка може бути об'єднана лише на основі запрошення члена Сайт зосереджений на подорожах по розкоші та побудові соціальних зв'язків. Його членство обмежено до 250 000.
  58. ReverbNation - це соціальна мережа для музикантів, яка допоможе їм керувати своєю кар'єрою та знайти нові можливості. На сайті є близько 4 мільйонів музикантів.
  59. SoundCloud (новий) - це інтернет-аудіо-дистрибутив платформа, яка дозволяє своїм користувачам завантажувати, записувати, рекламувати та обмінюватися їх спочатку створеними звуками. Служба щомісяця обслуговує понад 150 мільйонів унікальних слухачів.
  60. Cross.tv - це соціальна мережа, в якій розміщено християнське зміст до 650 000 члени.
  61. Flixster - це сайт для виявлення нових фільмів, вивчення фільмів та зустрічаючи інших людей з подібними смаками у фільмах.
  62. Gaia Online - це соціальна мережа та форум на основі аніме. . Він має понад 25 мільйонів зареєстрованих користувачів.
  63. BlackPlanet - це соціальна мережа для афроамериканців, яка фокусується на датуваннях, демонстрації талант і спілкування в чаті та ведення блогів. На сайті є близько 20 мільйонів учасників.
  64. Книга моїх мусульманських друзів (нові) соціальна мережа для зв'язку мусульман у 175 країнах. На даний момент сайт налічує близько 500 000 користувачів.
  65. Care2 - це соціальна мережа, яка об'єднує активістів з усього світу, в першу чергу обговорювати політичні та екологічні проблеми. На сайті є близько 40 мільйонів користувачів.
  66. CaringBridge - це соціальна мережа для людей, які зазнають різного стану здоров'я, госпіталізації, медичне лікування та відновлення після значної аварії, хвороби, травми або процедури.
  67. GoFundMe (новий) - це фандрейзінг мережа, яка може бути використана для залучення грошей за більшість будь-яких причин.
  68. Tinder (новий) - це місце розташування основане на мобільних додатках для ознайомлення, яке використовується більш ніж 50 мільйонами користувачів.
  69. Крокс (новий) - це спільнота або соціальна мережа для авторів. Це схоже на Twitter, але обмежує публікації до 300 символів.
  70. Goodreads (новий) - це соціальна мережа для любителів книжок, які можуть рекомендувати книги та бачити, що їх друзі читають, серед інших функцій. Сайт належить Amazon і має десятки мільйонів учасників.
  71. Міжнародні (нові) - це соціальна мережа, яка з'єднує експортерів у 390 містах світу. Він має майже 3 мільйони користувачів.
  72. PlentyofFish (нові) це знайомства соціальна мережа, яка вільна для використання, але також пропонує деякі преміальні послуги. У ньому більше 100 мільйонів зареєстрованих членів.
  73. Увага (новий) - це соціальний мережа, яка дозволяє своїм користувачам створювати канали за різними темами, а також нагороджує користувачів за свою онлайн-активність. Це сприяє свободі та конфіденційності в Інтернеті та має більше 2 мільйонів учасників.
  74. Nexopia - це канадська соціальна мережа, яка дозволяє її членам створювати форуми будь-яка тема та обговорення на цих форумах. На сайті більше 1 мільйона користувачів.
  75. Glocals - це соціальна мережа, створена в Швейцарії для іноземної спільноти. Це дозволяє членам зустрічатися, організовувати дії та ділитися інформацією.
  76. Academia.edu (новий) - це соціальний мережевий веб-сайт для вчених. Платформа може використовуватися для обміну документами, моніторингу їх впливу та подальшого дослідження в конкретній галузі. На сайті більше 55 мільйонів користувачів.
  77. Busuu (новий) це мова - вивчення соціальної мережі. Сайт пов'язує студентів з динаміками рідної мови, щоб полегшити процес навчання.
  78. англійська, дитина! (нові) це соціальна мережа та навчальна програма для вивчення розмовної англійської мови та сленгу. Послуга користується понад 1,6 мільйонами користувачів.
  79. Italki.com (новий) робить зв'язок між вивчаючими мовами та вчителями мови для вивчення нових мов. На сайті більше 1 мільйона студентів.
  80. Untappd (новий) - це мобільна соціальна мережа що дозволяє членам оцінювати пиво, яке вони споживають, заробляти значки, ділитися фотографіями свого пива, переглядати списки доменів із сусідніх місць та подивитися, які пива їхні друзі п'ють. Сайт має приблизно 3 мільйони учасників.
  81. Doximity (новий) - соціальний мережа для американських клініцистів. Він налічує понад 800 000 членів.
  82. Wayn - це туристична мережа, яка сполучає однодумців та допомагає вони знаходять, куди йти. На сайті більше 20 мільйонів користувачів.
  83. CouchSurfing - це платформа, яка дозволяє членам залишатися гостем у когось, 8217; будинки, приймаючі мандрівники, зустрічаються з іншими членами або приєднуються до події. Сайт має приблизно 15 мільйонів учасників.
  84. TravBuddy спеціалізується на пошуку супутника. На сайті є близько півмільйона учасників.
  85. Tournac (новий) - це соціальний мережа для мандрівників, яка з'єднує людей, які подорожують в одному місці.
  86. Cellufun це ігрове співтовариство з більш ніж 2 мільйонами членів, до яких можна отримати доступ за допомогою будь-якого мобільного пристрою.
  87. MocoSpace - це соціальний ігровий сайт з понад 2 мільйонами користувачів та більше 1 мільярда переглядів сторінок на місяць.
  88. Zynga (нові) пропонує кілька ігор які грають мільйони щоденних користувачів. Популярні титули - "Фармвіл", "Жар щось" та "Покер з Zynga".
  89. Habbo є соціальною ігровою компанією для підлітків. Він має понад 5 мільйонів унікальних щомісячних відвідувачів. У мережі працює дев'ять сайтів для користувачів у різних країнах.
  90. YouTube - це провідна у світі мережа обміну відео, яка дозволяє користувачам завантажувати їх , переглядати та ділитися відео. Щодня подають мільярди відеозаписів.
  91. FunnyOrDie - це комедійна відео мережа, яка дозволяє користувачам завантажувати, і оцінюйте відео. У відеороликах часто присутні знаменитості. У мережі сотні мільйонів глядачів.
  92. Tout - це відео мережа, яка допомагає дітям збільшувати прибуток від онлайн-відео та збільшувати кількість дисків. глибша взаємодія з глядачами. Він має 85 мільйонів унікальних щомісячних глядачів.
  93. Виноградна популярна як мережа обміну відео на 6 секунд відео. Тепер вона є частиною Twitter.
  94. однокласники з'єднує людей зі своїми друзями середньої школи в США, а також дозволяє для завантаження щорічників середньої школи. Члени також можуть спланувати свої збори у вищій школі.
  95. MyHeritage - це онлайнова генеалогічна мережа, яка дозволяє користувачам створювати сімейні дерева, завантажувати та переглядати фотографії та шукати мільярди глобальних історичних записів. На сайті є 80 мільйонів користувачів по всьому світу.
  96. 23andMe (новий) - це ДНК аналітична компанія, яка з'єднує своїх клієнтів зі своїми родичами на основі аналізу ДНК. Він також визначає, чи може людина мати якісь проблеми зі здоров'ям на основі аналізу ДНК.
  97. Ancestry.com (новий) в справі пошуку ваших предків - тобто побудова генеалогічних мереж. На сайті є приблизно 2 мільйони платних учасників.
  98. Віаде - це соціальна мережа для власників бізнесу, підприємців та менеджери - в основному в Європі. Вона налічує близько 50 мільйонів членів.
  99. Tuenti - це соціальна мережа, призначена для студентів вищих і середніх шкіл. Він має близько 12 мільйонів членів і особливо популярний в іспанських мовах.
  100. Xing це соціальна мережа, орієнтована на кар'єру, яка використовується споживачами та підприємства Xing підтримує закриті групи, щоб забезпечити приватну та захищену мережу в межах підприємства.
  101. Nextdoor - це соціальна мережа, яка з'єднує сусідів, поділившись майбутніми подіями та іншими подіями . Понад 150 000 кварталів в США використовують Nextdoor.
  102. About.me в основному обслуговує фрілансерів та підприємців, які хочуть збільшити кількість своїх клієнтів . Вона налічує близько 5 мільйонів членів.
  103. Cloob - це соціальна мережа, яка обслуговує в основному іранські та фарсі країни.
  104. Crunchyroll - це соціальна мережа для любителів аніме, мультфільмів тощо. .
  105. Cyworld - це веб-сайт Південнокорейської соціальної мережі. У вас є близько 20 мільйонів членів і працює лише в корейському чаті.
  106. DailyStrength - соціальна мережа на базі медичної та соціальної підтримки, яка нараховує близько 43 мільйонів члени
  107. Delicious - це соціальна мережа, яка зберігає посилання на веб-сайти, які ви відвідали. але ви зараз не пам'ятаєте. Вона налічує близько 9 мільйонів членів.
  108. Діаспора - децентралізована Соціальна мережа, яка пропонує різні способи обміну вашими повідомленнями та спілкуватися з іншими користувачами.
  109. Elftown - це соціальна мережа, яка має спільноту, зацікавлену фантастикою та науковою діяльністю. мистецтво та література. Вона налічує близько 200 000 членів.
  110. Ello є глобальною спільнотою Соціальна мережа, яка об'єднує виконавців та творців.
  111. Zing - це найбільша соціальна мережа у В'єтнамі. Вона нараховує близько 7 мільйонів членів і вважається більшою, ніж місцевий фейсбук.
  112. eToro - це всесвітня мережа соціальних інвестицій, яка об'єднує соціальних торговців.
  113. Сферою фільмів є соціальна мережа, яка об'єднує людей з привабливим смаком фільмів і телесеріалів.
  114. Відеоролики - це бразильська соціальна мережа, яка дозволяє своїм користувачам списувати, оцінювати та рекомендувати фільми, які вони дивляться.
  115. Canoodle - це соціальна мережа для знайомств, яка об'єднує людей з однаковими інтересами.
  116. Gapyear - це соціальна мережа, яка об'єднує мандрівників по всьому світу.
  117. Гей є соціальною мережею для спільноти ЛГБТ. Вона налічує понад 100 000 членів.
  118. Гені - соціальна мережа, яка дозволяє її користувачам створювати своє сімейне дерево та запросити інших родичів приєднатися. Він налічує близько 180 мільйонів користувачів.
  119. Gentlemint - це соціальна мережа, призначена лише для чоловіків, щоб спілкуватися з чоловіками та поділитися ними. речі.
  120. Телфі - це соціальна мережа для розваг.
  121. hi5 - це одна з найстаріших соціальних мереж, популярна в Азії, східній Європи та африканських країн. Вона налічує близько 80 мільйонів членів.
  122. Club Hospitality соціальна мережа, яка об'єднує хостів та гостей, подорожувачів та місцевих жителів. щоб знайти безкоштовне житло по всьому світу.
  123. HR.com є соціальною мережею фахівців у галузі людських ресурсів по всьому світу.
  124. Культурний центр - соціальна мережа, яка дозволяє своїм членам створювати зв'язки в фізичний та цифровий світ.
  125. Музика Indaba - це соціальна мережа для музичного співтовариства по всьому світу.
  126. Influenster є соціальною мережею для перегляду та вибірки нових продуктів в Інтернеті. Вона налічує близько 1 мільйона членів.
  127. Бібліотечне справа - це соціальна мережа, що спеціалізується на книжках та читачів книг.
  128. Літографічна література - це соціальна мережа з списками та автобіографією.
  129. Live Journal - соціальна мережа, дуже популярна в російськомовних країнах
  130. Hellolingo - це соціальна мережа, призначена для навчання та вивчення іноземних мов.
  131. Mixi - це популярна соціальна мережа в Японії. Вона налічує близько 25 мільйонів членів.
  132. Mubi - це соціальна мережа для спільноти кіно на основі підписки.
  133. Наска Клас - дуже популярна соціальна мережа в Польщі.
  134. Однокласники - це дуже популярна соціальна мережа в російськомовних країнах та країнах колишнього Радянського Союзу.
  135. PatientsLikeMe - це соціальна мережа для пацієнтів, які з'єднують пацієнтів із подібними хворобами для обміну інформацією
  136. Storia - це соціальна мережа, де користувачі можуть створювати та ділитися своїми історіями. У мережі працює близько 10 мільйонів користувачів.
  137. Бібсономія - це соціальна мережа, де учасники можуть організовувати наукову роботу, дослідження, збирати публікацій та контактів з колегами та дослідниками, які поділились однаково.
  138. Partyflock - нідерландська соціальна мережа, яка об'єднує членів, зацікавлених у домашній музиці та загальних електронних музика.
  139. Plurk - це особливо популярна соціальна мережа в Тайвані, яка дозволяє її користувачам створювати і ділитися вмістом у коротких кількостях.
  140. Qzone - це одна з найбільших соціальних мереж у Китаї. Вона нараховує 480 мільйонів чоловік і є лише китайською. Також це 9-й найбільший веб-сайт у світі.
  141. Raptr - соціальна мережа, що обслуговує користувачів, які цікавляться онлайновими іграми.
  142. Ренн - це ще одна велика китайська соціальна мережа з приблизно 200 мільйонами членів, особливо популярною серед студентів університету.
  143. Південні зуби - це соціальна мережа, присвячена онлайн-іграм, веб-сайтам, музиці та аніме.
  144. Weibo - це велика соціальна мережа в Китаї, яка налічує близько 300 мільйонів користувачів.
  145. Smartican є соціальною мережею, яка є досить популярною в Індії.
  146. Spaces - це соціальна мережа, яка в основному популярна в російськомовних країнах.
  147. Stage32 - це соціальна мережа та навчальний веб-сайт для людей у телебаченні, кіно та кіноіндустрія.
  148. StudiVZ - це соціальна мережа, призначена для студентів та викладачів у німецькомовних країнах
  149. Taringa! є соціальною мережею, яка дуже популярна в Аргентині та інших іспанських мовах. -говорити країн.
  150. Середній , ймовірно, є найбільшою в світі соціальною мережею для читання та письма. Вона налічує близько 60 мільйонів користувачів.
  151. TravellersPoint є онлайновою мережею, в якій користувачі діляться своїм досвідом подорожей, канали
  152. Тромбі - це французька соціальна мережа, де учасники знаходять і з'єднують старих друзів. У ньому більше 9 мільйонів користувачів.
  153. Wattpad - це одна з найбільших соціальних мереж на основі літератури, де читачі та автори підключити Вона має близько 65 мільйонів користувачів.
  154. WriteAPrisoner - це соціальна мережа на основі США та Флориди, яка об'єднує користувачів та дітей вплив злочинів.
  155. Xt3 - це католицька соціальна мережа, створена для молоді в Австралії. Вона налічує близько 70 000 членів.
  156. Zoo.gr - це соціальна мережа для спілкування та спілкування грецьких людей
  157. Evernote - це міжнародна соціальна мережа, яка об'єднує професіоналів бізнесу. Він має близько 15 мільйонів користувачів.
  158. "Хвалений" - це соціальна мережа для будівельників веб-сайтів, торговців електронною поштою тощо. . Він має 15 мільйонів користувачів.
  159. Хайтана є японською соціальною мережею, відома своєю функцією закладок. Користувачі взаємодіють через URL-адреси, якими вони поділилися.
  160. LiveInternet - це одна з найбільших соціальних мереж в Росії. Його члени оцінюються приблизно 25 мільйонів.
  161. Fc2 є третьою за величиною соціальною мережею в Японії. Він також доступний багатьма іншими мовами.
  162. Webnode - це соціальна мережа, яка об'єднує користувачів на основі безкоштовного веб-сайту . Він має 30 мільйонів користувачів.
  163. Zotero є соціальною мережею та вільним програмним забезпеченням, яке функціонує як помічник для веб-дослідження.
  164. Rediff - соціальна мережа на базі Індії та портал, подібний до pinterest.
  165. Anobii - це соціальна мережа, в якій читачі можуть зв'язатися та обмінюватися ідеями про книги
  166. Altervista - це італійська соціальна мережа, де користувачі можуть створювати веб-сайти безкоштовно. 2,5 мільйони користувачів.
  167. Суп - це соціальна мережа, в якій користувачам рекомендується поділитися цікавими матеріалами. Вона налічує близько 4 мільйонів членів.
  168. Miarroba - соціальна мережа в Іспанії, яка дозволяє користувачам поділитися різними типами вмісту.
  169. Blogster - це соціальна мережа та блог, що дозволяє користувачам створювати блоги. і взаємодіють один з одним. Він має близько 1,5 мільйонів користувачів.
  170. GetJealus - це соціальна мережа, де учасники обмінюються вмістом, пов'язаним із подорожей.
  171. Spinchat - це соціальна мережа, де ви можете зустрічати нових людей та грати в ігри. з ними.
  172. Postbit - це соціальна мережа, в якій ви можете створювати вміст і ділитися ним з іншими користувачами.
  173. Круги - це соціальна мережа російською та англійською мовами, яка об'єднує виконавців, музикантів та художників . Він має близько 100 000 користувачів.
  174. SlideServe - це велика соціальна мережа, в якій користувачі можуть завантажувати та обмінюватися слайдами і презентації Powerpoint.
  175. Slack - це соціальна мережа, яка об'єднує членів команди на певні роботи та проекти.
  176. Bandcamp - це соціальна мережа, яка об'єднує музикантів та виконавців.
  177. Bitbucket - це соціальна мережа, за допомогою якої користувачі можуть ділитися сценарними кодами та ідеями щодо кодування.
  178. Disqus - це соціальна мережа, яка дозволяє її членам створювати онлайнову аудиторію навколо свого вмісту або веб-сайт.
  179. Dribble - це соціальна мережа, яка в основному дозволяє дизайнерам підключатись та обмінюватися ідеями.
  180. Houzz - це соціальна мережа, де користувачі з'єднуються та обміняються дизайном та оформленням вміст.
  181. Jsfiddle - це соціальна мережа, де користувачі перевіряють та демонструють свої HTML, CSS та JavaScript коди
  182. Letterboxd - це соціальна мережа, де користувачі люблять, переглядати та публікувати вміст про фільми.
  183. MeetVibe - соціальна мережа на базі мобільного телефону, яка дозволяє користувачам переглядати профілі людей, що знаходяться поблизу того часу.
  184. MixCloud - це соціальна мережа, де користувачі можуть слухати ді-джеїв, створювати та поділитися своїми списками з іншими користувачами.
  185. Slashdot - це соціальна мережа, в якій користувачі можуть додавати свої новини та статті для коментарів іншими користувачами.
  186. Обмін стеком - це соціальна мережа на основі запитань і відповідей, подібна до Quora.
  187. Twitch - це соціальна мережа, присвячена онлайн-іграм.
  188. Yummly - це соціальна мережа, призначена для приготування їжі та приготування їжі.
  189. Bucketlist - це соціальна мережа, в якій користувачі можуть встановлювати цілі та взаємодіяти з іншими користувачами. подібні цілі ./
  190. FicWad - це соціальна мережа, в якій користувачі можуть створювати історії та їхні історії, що відображаються під час пошуку. результати.
  191. Ameba - це одна з найбільших японських соціальних мереж.
  192. Copains d'Avant є соціальною мережею номер один, що використовується у Франції.
  193. Дубан - це дуже велика китайська соціальна мережа, яка об'єднує книги та фільми коханці та шанувальники музики.
  194. Hyves - це найпопулярніша соціальна мережа в Голландії з приблизно 10 мільйонами користувачів.
  195. Ibibo - це одна з найбільших соціальних мереж в Індії. Він має близько 4 мільйонів користувачів.
  196. Ning - це соціальна мережа, яка дозволяє своїм користувачам створювати соціальні веб-сайти і отримати його монетизацію.
  197. Mylife - це соціальна мережа, яка надає репутаційні результати для своїх користувачів на основі коментарі інших користувачів.
  198. Howcast - це соціальна мережа, схожа на Youtube, де користувачі можуть завантажувати високу якість як-от відеоматеріалу.
  199. Scribd - це велика мережа соціальних читань, де учасники можуть читати книги, аудіокниги та журнали.
  200. Bigo Live є потоковою соціальною мережею, де користувачі можуть демонструвати свої таланти і зустрітися з іншими членами. Він дуже популярний у Сінгапурі, Тайланді, Японії та Індії, і має близько 40 мільйонів членів.
 • Якщо ви вважаєте, що у списку відсутні важливі соціальні мережі, зв'яжіться з нами за відсутності мереж, ми додамо їх негайно.