لیست رسانه های اجتماعی

در زیر لیستی از 200 شبکه اجتماعی محبوب ترین در سراسر جهان از مارس 2018 است. این فهرست همچنان رشد می کند و ما آن را به صورت دوره ای به روز می کنیم. این لیست همچنین در زبانهای دیگر موجود است که در پایین این صفحه قرار دارند.

بالا سایت های شبکه های اجتماعی برای سال 2018

  1. فیس بوک هنوز بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان است. گفته شده است که تا دسامبر 2017 حدود 2 میلیارد کاربر ماهانه داشته باشد.
  2. WhatsApp یک پلت فرم شبکه اجتماعی فوری است که عمدتا در گوشی های هوشمند اخیرا توسط فیس بوک خریداری شده است و تخمین زده می شود تا سال 2018 حدود 1 میلیارد کاربر داشته باشد.
  3. LinkedIn یک پلت فرم شبکه اجتماعی است که عمدتا توسط متخصصان کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان علامت تجاری مایکروسافت، LinkedIn از ژانویه 2018 حدود 500 میلیون کاربر دارد.
  4. Google+ یک شبکه اجتماعی است که توسط Google ایجاد شده است و حدود 150 میلیون کاربر دارد تا ژانویه 2018.
  5. توییتر دارای حدود 320 میلیون کاربر است که میتوانند توییت را با حداکثر 280 کاراکتر ارسال کنند.
  6. Instagram یک شبکه اجتماعی اشتراکگذاری عکس و ویدئو است. این بخش از فیس بوک است و تا سال 2018 حدود 800 میلیون کاربر دارد.
  7. Pinterest یک شبکه اجتماعی است که محتوای آن به صورت پین اضافه شده است. و از ژانویه 2018 حدود 200 میلیون کاربر دارد.
  8. Befilo (جدید) یک شبکه اجتماعی جدید است جایی که همه به طور خودکار با همه دوست هستند. تمام این درخواست های دوستانه در حال حاضر یک سابقه است. شما فقط به شبکه و به طور خودکار با تمام اعضای گروه پیوستید.
  9. Zoimas (جدید) یک ضد -Security شبکه اجتماعی که شما را به عنوان کوچک ترین امکان را به شما می دهد. شما می توانید تنها یک بار در 12 ساعت وارد شوید، فقط 15 دقیقه در هر ورود به سیستم آنلاین هستید، فقط یکبار هر ورود و حداکثر 150 نفر را وارد کنید.
  10. مسنجر (جدید) یکی دیگر از پلت فرم شبکه اجتماعی فوری است که عملکردها در فیس بوک کاربران آن در ژانویه 2018 حدود 1.2 میلیارد دلار تخمین زده شده اند.
  11. Snapchat شبکه اصلی محتوای صوتی و تصویری با حدود 200 میلیون کاربر است تا ژانویه 2018.
  12. Quora یک پلت فرم شبکه اجتماعی مبتنی بر سوال و پاسخ است که کاربران از آن میپرسند. پاسخ به سوالات. از ژانویه 2018 حدود 200 میلیون کاربر دارد.
  13. GirlsAskGuys (جدید) مخالف است پلت فرم شبکه اجتماعی مبتنی بر سکسی که در آن جنس های مخالف سؤالات هر پرسش دیگری را پاسخ می دهند
  14. ProductHunt (جدید) یک اجتماع است وب سایت شبکه ای که اولا مطالب مربوط به محصولات جدید را اولویت می دهد
  15. AngelList (جدید) یک پلت فرم شبکه اجتماعی است به طور عمده توسط سرمایه گذاران جدید و کارآفرین شروع کار استفاده می شود.
  16. Kickstarter (جدید) یک اجتماع است پلت فرم مالیاتی که مردم می توانند محصولات خود و یا ایده های محصول را برای تأمین بودجه در نظر بگیرند. این سایت تقریبا 10 میلیون پشتیبان داشته است.
  17. WeChat یک شبکه اجتماعی پیامرسانی همراه با تقریبا 1 میلیارد کاربران ماهانه فعال که در درجه اول از چین هستند. اما WeChat همچنین یک نسخه انگلیسی و بین المللی ارائه می دهد. این قابلیت غنی از چت به خرید با کاربران حتی خرید خانه در برنامه است
  18. اسکایپ یک پلت فرم پیام رسانی فوری است که ارتباط برقرار می کند با استفاده از متن، صدا و ویدئو. این بیش از 300 میلیون کاربر ماهانه فعال است و اکنون بخشی از مایکروسافت است.
  19. Viber همچنین یک شبکه اجتماعی ارتباطی مانند اسکایپ است که اجازه می دهد متن، صدا ، و پیام های ویدئویی. بیش از 800 میلیون کاربر دارد
  20. Tumblr یک شبکه وبلاگ نویسی با بیش از 350 میلیون وبلاگ و بیش از 500 میلیون کاربران شبکه اجتماعی از وب و تلفن همراه پشتیبانی می کند.
  21. خط یک شبکه اجتماعی پیامرسان فوری است که در ژاپن محبوب است اما همچنین از زبان انگلیسی پشتیبانی میکند و زبان های دیگر. این بیش از 600 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.
  22. گاف (جدید) یک آگهی رایگان است شبکه اجتماعی که اجازه می دهد تا کاربران آن را به خواندن و نوشتن پیام های تا 300 کاراکتر، و & quot؛ & # 8220؛ gabs. & # 8221؛ این تقریبا 200000 کاربر دارد.
  23. VK مانند فیس بوک است اما بیشتر در روسیه و کشورهای همسایه با بیش از 400 میلیون نفر کاربران
  24. Reddit یک شبکه اجتماعی است که بیش از 500 میلیون بازدیدکننده داشته است. پست های متنی یا لینک مستقیم را می توان در سایت به اشتراک گذاشت و اعضای آن را برای تعیین محبوبیت رای دادند.
  25. Telegram یک سرویس پیام رسانی فوری مبتنی بر ابر است که بیش از 100 میلیون نفر کاربران فعال ماهانه
  26. برچسبگذاری شده یک شبکه اجتماعی برای ایجاد دوستان جدید است. این سایت حدود 20 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در سراسر جهان دارد.
  27. مای اسپیس یک شبکه اجتماعی است که در اطراف یک پروفایل فرد متمرکز شده و محبوب تر است با نوازندگان و باندها. این یک بار یک شبکه اجتماعی برتر در ایالات متحده بود، اما اکنون تنها چند میلیون کاربر دارد.
  28. Badoo یکی از محبوبترین شبکههای دوستیابی در جهان است. بیش از 360 میلیون کاربر ثبت شده دارد.
  29. Stumbleupon روی کشف محتوا برای کاربران آن تمرکز میکند. این برنامه به عنوان یک نوار ابزار مرورگر در تمام مرورگرهای محبوب ارائه شده است.
  30. Foursquare توصیههای شخصی را براساس مکان کاربر و خرید قبلی ارائه می دهد. سرویس ده ها میلیون کاربر دارد و در فضای سازمانی به سرعت در حال رشد است.
  31. MeetMe بر کمک به کاربران برای کشف افراد جدید برای گپ زدن در دستگاه های تلفن همراه تمرکز دارد . این بیش از 2.5 میلیون کاربر فعال روزانه دارد.
  32. Meetup یک شبکه اجتماعی است که گروهی از افراد را برای ملاقات در نظر میگیرد فرد در اطراف یک موضوع یا موضوع خاص. این کاربر تقریبا 32 میلیون کاربر دارد.
  33. Skyrock در درجه اول یک شبکه اجتماعی فرانسه است که قابلیت های وبلاگ نویسی را برای اعضای آن فراهم می کند . این چند میلیون عضو دارد.
  34. Pinboard (جدید) پرداختی است شبکه اجتماعی که به اشتراک گذاری بوک مارک ها اجازه می دهد. کاربران می توانند از تجربه تبلیغی در این سایت بهره مند شوند.
  35. کیوویبکس یک شبکه اجتماعی برای بزرگسالان جوان است که وبلاگ نویسی، عکس ها، و ویژگی های بازی این حدود 3 میلیون عضو دارد.
  36. Twoo (جدید) یک اجتماع است پلت فرم کشف، که اجازه می دهد 181 میلیون کاربر آن را برای ایجاد پروفایل، آپلود تصاویر، و چت با دیگر کاربران.
  37. Yelp (جدید) یک رستوران است بررسی و خدمات سایت خانه که دارای ویژگی های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن عکس ها، نوشتن نظرات و دیدن فعالیت های دوستان است.
  38. Snapfish یک شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس است که در آن کاربران می توانند از فضای ذخیره سازی نامحدود برای عکس های خود بهره مند شوند. این سایت ده ها میلیون عضو دارد.
  39. Flickr یک شبکه اجتماعی اشتراکگذاری عکس و ویدئو است که از دهها میلیون نفر پشتیبانی میکند از اعضای و بیش از 10 میلیارد عکس.
  40. Photobucket یک سایت میزبانی عکس و ویدئو است که دارای بیش از 10 میلیارد عکس و بیش از 100 میلیون عضو.
  41. Shutterfly (جدید) یک عکس است سایت به اشتراک گذاری که 2 میلیون کاربر آن را اجازه می دهد از عکس ها برای ایجاد هدایای شخصی مانند کیک و تی شرت استفاده کند.
  42. 500px (جدید) یک اشتراک عکس در کانادا است شبکه اجتماعی با بیش از 1.5 میلیون عضو فعال.
  43. DeviantArt یک شبکه به اشتراک گذاری هنر با بیش از 38 میلیون عضو ثبت شده است.
  44. Dronestagram (جدید) در اطراف متمرکز شده است به اشتراک گذاری عکس های گرفته شده با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین. این ادعا برای Instagram برای عکاسی هواپیماهای بدون سرنشین است، & # 8221؛ با بیش از 30،000 عضو.
  45. Fotki (جدید) در 240 کشور موجود است این بیش از 1،6 میلیون عضو و 1 میلیارد عکس دارد. این سایت در استونی آغاز شد.
  46. Fotolog یک سایت وبلاگنویسی عکس با بیش از 20 میلیون بازدیدکننده منحصر به فرد است.
  47. Imgur (جدید) یک اشتراک عکس است سایتی که کاربران می توانند عکس (و رتبه بندی) را رأی دهند. این سایت صدها میلیون تصویر دارد.
  48. Pixabay (جدید) عکسهای با کیفیت بالا را از اعضای آن این سایت بیش از 1.1 میلیون عکس و فیلم دارد.
  49. WeHeartIt یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری تصاویر الهام بخش است. این سایت بیش از 45 میلیون عضو دارد.
  50. 43 چیز (جدید) یک سایت برای الهام است ، مشاوره و حمایت از اینکه اعضا می توانند اهداف را تعیین کنند و اهداف مورد نظر خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند، از قبیل از دست دادن وزن یا اجرای ماراتن.
  51. مسیر یک شبکه اشتراکگذاری عکس و پیام رسانی است که دارای ویژگیهای غنی برای کنترل حریم خصوصی است از عکس های مشترک این در اندونزی محبوب است.
  52. Uplike (جدید) یک اشتراک عکس است خدمات مستقر در فرانسه که به کاربران اجازه می دهد تا الهام بخش را با مردم به اشتراک بگذارند. این برنامه در حال حاضر توسط میلیون ها نفر از مردم در حدود 160 کشور استفاده می شود.
  53. Last.fm یک شبکه کشف و کشف موزیک است که همچنین چیزی را به اشتراک میگذارد دوستان در شبکه گوش دادن به این سایت دارای ده ها میلیون کاربر و بیش از 12 میلیون آهنگ موسیقی است.
  54. VampireFreaks یک انجمن برای زیر کشت های صنعتی گوتیک است که میلیون ها عضو دارد. این سایت همچنین برای دوستیابی استفاده می شود.
  55. CafeMom یک سایت برای مادران و مادران است. بیش از 8 میلیون بازدیدکننده داشته است.
  56. Ravelry یک شبکه اجتماعی برای بافندگی، قلاب دوزی، چرخاندن است و بافندگی. این سایت دارای بیش از 7 میلیون کاربر ثبت شده است.
  57. ASmallWorld شبکه اجتماعی پرداخت شده است که تنها می تواند بر اساس یک دعوت یک عضو این سایت بر روی سفرهای لوکس و برقراری ارتباطات اجتماعی متمرکز است، عضویت آن در 250 هزار نفر محدود می شود.
  58. ReverbNation یک شبکه اجتماعی برای نوازندگان است که به آنها کمک می کند آنها را در زمینه شغل خود مدیریت کنید و فرصت های جدید را پیدا کنید این سایت حدود 4 میلیون نوازنده به عنوان عضو دارد.
  59. SoundCloud (جدید) یک توزیع صوتی آنلاین است پلتفرمی که کاربران آن را قادر می سازد آپلود، ضبط، ترویج و به اشتراک گذاری صداهای اولیه خود را ایجاد کنند. این سرویس هر ماه بیش از 150 میلیون شنونده منحصر به فرد دارد.
  60. Cross.tv یک شبکه اجتماعی است که محتوایی مسیحی را به 650،000 اعضای
  61. Flixster یک سایت برای کشف فیلم های جدید، یادگیری در مورد فیلم ها و ملاقات با سلیقه های مشابه در فیلم ها
  62. Gaia Online یک شبکه اجتماعی مبتنی بر انیمه و وب سایت مبتنی بر فیس بوک است . این بیش از 25 میلیون کاربر ثبت شده است.
  63. BlackPlanet یک شبکه اجتماعی برای آفریقایی آمریکایی است که بر روی دوستیابی، نشان دادن استعداد و چت و وبلاگ نویسی. این سایت حدود 20 میلیون کاربر دارد.
  64. کتاب دوستان دوستان مسلمانان (جدید) یک شبکه اجتماعی برای اتصال مسلمانان در سراسر 175 کشور. این سایت در حال حاضر تقریبا 500000 عضو دارد.
  65. Care2 یک شبکه اجتماعی است که فعالان سراسر دنیا را به طور عمده متصل می کند بحث در مورد مسائل سیاسی و زیست محیطی. این سایت حدود 40 میلیون کاربر دارد.
  66. CaringBridge یک شبکه اجتماعی برای افراد مبتلا به بیماری های مختلف پزشکی، بستری شدن، درمان پزشکی و بهبودی از حادثه، بیماری، آسیب یا روش قابل توجه است.
  67. GoFundMe (جدید) جمع آوری پول شبکه ای است که می تواند برای جمع آوری پول برای بیشتر موارد استفاده شود.
  68. Tinder (جدید) یک مکان است مبتنی بر دوستیابی برنامه موبایل است که توسط بیش از 50 میلیون کاربر استفاده می شود.
  69. Crokes (جدید) یک انجمن است یا شبکه اجتماعی برای نویسندگان. این شبیه به توییتر است، اما محدود کردن پست ها تا 300 کاراکتر است
  70. Goodreads (جدید) یک شبکه اجتماعی برای دوستداران کتاب، که می توانند کتاب ها را توصیه کنند و دوستان خود را در حال خواندن در میان ویژگی های دیگر ببینند. این سایت متعلق به آمازون است و دهها میلیون عضو دارد.
  71. بین المللی (جدید) یک اجتماع است شبکه ای است که در 390 شهر در سراسر جهان متصل است. این کاربر تقریبا 3 میلیون کاربر دارد.
  72. PlentyofFish (جدید) یک قدمت شبکه اجتماعی است که برای استفاده رایگان است، اما همچنین برخی از خدمات حق بیمه ارائه می دهد. این بیش از 100 میلیون عضو ثبت شده است.
  73. ذهن (جدید) یک اجتماع است شبکه ای است که کاربران آن را قادر به ایجاد کانال های مختلف در موضوعات مختلف می کند و همچنین کاربران را برای فعالیت آنلاین خود پاداش می دهد. این آزادی و حریم خصوصی را در اینترنت ترویج می دهد و بیش از 2 میلیون عضو دارد.
  74. Nexopia یک شبکه اجتماعی کانادایی است که به اعضای آن اجازه میدهد تا انجمنها را در هر موضوع و بحث در این انجمن ها. این سایت بیش از 1 میلیون کاربر دارد.
  75. Glocals یک شبکه اجتماعی است که در سوئیس برای جامعه مهاجرین ایجاد شده است. این اجازه می دهد تا اعضای ملاقات، سازماندهی فعالیت ها و به اشتراک گذاری اطلاعات را داشته باشند.
  76. Academia.edu (جدید) یک اجتماع است وب سایت شبکه برای دانشگاهیان. این پلت فرم می تواند برای به اشتراک گذاشتن مقالات، نظارت بر تاثیر آنها و دنبال کردن تحقیقات در یک زمینه خاص مورد استفاده قرار گیرد. این سایت بیش از 55 میلیون کاربر دارد.
  77. Busuu (جدید) یک زبان است - آموزش شبکه اجتماعی این سایت دانش آموزان را به سخنرانان زبان مادری متصل می کند تا روند یادگیری را ساده تر کند.
  78. انگلیسی، کودک! (جدید) یک شبکه اجتماعی و برنامه درسی آنلاین برای یادگیری زبان انگلیسی و زبان عامیانه است. این سرویس توسط بیش از 1،6 میلیون کاربر استفاده می شود.
  79. Italki.com (جدید) باعث می شود ارتباط بین زبان آموزان زبان و معلمان زبان برای کمک به یادگیری زبان های جدید. این سایت بیش از یک میلیون دانش آموز دارد.
  80. Untappd (جدید) یک شبکه اجتماعی تلفن همراه است که اجازه می دهد اعضای آن را به امتیاز دادن به آبجو مصرف می کنند، کسب مدالها، به اشتراک گذاری تصاویر از آبجو آنها، بررسی لیست شیر از محل های نزدیک، و ببینید که چه آبجو دوست های خود را نوشیدن. این سایت تقریبا 3 میلیون عضو دارد.
  81. Doximity (جدید) یک اجتماع است شبکه برای پزشکان ایالات متحده. بیش از 800،000 عضو دارد.
  82. Wayn یک شبکه مسافرتی است که افراد متاهل را متصل می کند و همچنین کمک می کند آنها کشف کنند کجا برویم این سایت بیش از 20 میلیون کاربر دارد.
  83. CouchSurfing یک پلتفرم برای اعضا فراهم می کند که به عنوان یک مهمان در مکانی دیگر بمانند. 8217؛ خانه، مسافران میزبان، ملاقات با سایر اعضا، یا پیوستن به یک رویداد. این سایت تقریبا 15 میلیون عضو دارد.
  84. TravBuddy متخصص در یافتن یک همراه مسافرتی است. این سایت حدود نیم میلیون عضو دارد.
  85. Tournac (جدید) یک اجتماع است شبکه ای برای مسافرانی است که مردم را به همان مکان منتقل می کند.
  86. Cellufun یک انجمن بازی با بیش از 2 میلیون عضو که با استفاده از هر دستگاه تلفن همراه قابل دسترسی است
  87. MocoSpace سایت بازی اجتماعی با بیش از 2 میلیون نفر است کاربران و بیش از 1 میلیارد نمایش صفحه ماهانه
  88. Zynga (جدید) چندین بازی را ارائه می دهد که توسط میلیون ها کاربر روزانه بازی می کنند. عناوین محبوب Farmville، Draw Something و Zynga Poker هستند.
  89. Habbo یک شرکت اجتماعی برای نوجوانان است. این بیش از 5 میلیون بازدید کننده ماهانه منحصر به فرد دارد. این شبکه دارای 9 سایت برای کاربران در کشورهای مختلف است.
  90. YouTube شبکه پیشگامان پخش ویدیو است که کاربران را قادر می سازد تا آپلود کنند ، مشاهده و به اشتراک گذاری فیلم ها. این برنامه هر روز میلیاردها ویدیو می کند
  91. FunnyOrDie یک شبکه ویدیویی کمدی است که به کاربران امکان آپلود، اشتراک گذاری، و نرخ فیلم ها این فیلم ها معمولا مشهور هستند. این شبکه صدها میلیون بازدید کننده دارد.
  92. Tout یک شبکه ویدیویی است که به کسب و کارها کمک می کند درآمد ویدئویی آنلاین و رانندگی را افزایش دهد تعامل عمیق تر با بینندگان. این 85 میلیون نفر بیننده ماهانه منحصر به فرد دارد.
  93. واین به عنوان یک شبکه به اشتراک گذاری ویدیو برای فیلمهای 6 ثانیه محبوبیت یافت. در حال حاضر بخشی از توییتر است.
  94. همکلاسی افراد را با دوستان دبیرستانی خود در ایالات متحده متصل می کند و همچنین اجازه می دهد برای آپلود روزنامه های دبیرستان. اعضا همچنین می توانند پیوندهای دبیرستان خود را برنامه ریزی کنند.
  95. MyHeritage یک شبکه سلسله شناسی آنلاین است که کاربران را قادر به ایجاد درختان خانواده می کند. آپلود و مرور عکس ها و جستجوی میلیاردها رکورد تاریخی جهانی. این سایت 80 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.
  96. 23andMe (جدید) یک DNA است شرکت تجزیه و تحلیل است که مشتریان خود را با بستگان خود بر اساس تجزیه و تحلیل DNA متصل می کند. همچنین مشخص می کند که آیا فرد احتمال دارد بر اساس تجزیه و تحلیل DNA مسائل مرتبط با سلامتی باشد.
  97. Ancestry.com (جدید) در کسب و کار پیدا کردن اجداد خود - به عنوان مثال، ایجاد شبکه های سلسله شناسی. این سایت تقریبا 2 میلیون عضو دارد.
  98. Viadeo یک شبکه اجتماعی برای صاحبان کسب و کار، کارآفرینان و مدیران - بیشتر در اروپا. این حدود 50 میلیون عضو دارد.
  99. Tuenti شبکه اجتماعی اختصاص یافته به دانش آموزان دانشگاه و دبیرستان است. این کشور حدود 12 میلیون عضو دارد و مخصوصا در کشورهای اسپانیایی زبان محبوب است.
  100. Xing یک شبکه اجتماعی حرفه ای است که توسط مصرف کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد کسب و کار. Xing از گروه های بسته برای فعال کردن یک شبکه خصوصی و امن در یک شرکت پشتیبانی می کند.
  101. Nextdoor شبکه اجتماعی است که همسایگان را با به اشتراک گذاشتن رویدادهای آینده و سایر فعالیت های محله متصل می کند . بیش از 150،000 محله در ایالات متحده از Nextdoor استفاده می کنند.
  102. About.me عمدتا در خدمت فارغ التحصیلان و کارآفرینان است که می خواهند تعداد مشتریان خود را افزایش دهند . این حدود 5 میلیون عضو دارد.
  103. Cloob یک شبکه اجتماعی است که عمدتا به زبانهای ایرانی و ایرانی صحبت می کند.
  104. Crunchyroll یک شبکه اجتماعی برای کسانی است که دوست دارند انیمیشن، کارتون و غیره .
  105. Cyworld یک وب سایت شبکه اجتماعی کره جنوبی است. این کشور دارای حدود 20 میلیون عضو دارد و فقط در کره جنوبی است.
  106. DailyStrength یک شبکه اجتماعی مبتنی بر پزشکی و پشتیبانی است که حدود 43 میلیون نفر اعضا.
  107. خوشمزه یک شبکه اجتماعی است که پیوندهای وبسایتهایی را که بازدید کردهاید ذخیره میکند قبلا اما حالا به یاد نمی آورید این حدود 9 میلیون عضو دارد.
  108. Diaspora یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز است که راههای مختلفی برای اشتراکگذاری پستهای شما و به موارد مختلف ارائه میدهد با سایر کاربران در ارتباط باشید.
  109. Elftown یک شبکه اجتماعی است که دارای یک جامعه علاقه مند به فانتزی و علمی هنرهای تجسمی و ادبیات. این حدود 200000 عضو دارد.
  110. Ello یک شبکه اجتماعی اجتماعی جهانی است که هنرمندان و سازندگان را به ارمغان می آورد.
  111. زینگ بزرگترین شبکه اجتماعی در ویتنام است. این حدود 7 میلیون عضو دارد و بزرگتر از فیس بوک محلی است.
  112. eToro یک شبکه سرمایه گذاری در سرتاسر جهان است که با هم متقابلا در معرض فروشندگان اجتماعی قرار دارد.
  113. Affinity Film یک شبکه اجتماعی است که مردم را جمع می کند با لذت بردن از فیلم های سینمایی و سریال تلویزیونی.
  114. فیلمبرداری یک شبکه اجتماعی مبتنی بر برزیل است که به کاربران اجازه می دهد آنها را لیست، نرخ و توصیه فیلم هایی که تماشا می کنند
  115. Canoodle یک شبکه اجتماعی دوستانه است که افراد با همان منافع را جمع می کند. < / li>
  116. Gapyear شبکه اجتماعی است که مسافرین را در سراسر جهان جمع می کند.
  117. همجنسگرا یک شبکه اجتماعی برای جامعه LGBT است. این بیش از 100،000 عضو دارد.
  118. Geni یک شبکه اجتماعی است که به کاربران آن اجازه می دهد تا درخت خانوادگی خود را ایجاد کنند و خانواده های دیگر را برای پیوستن دعوت کنید این حدود 180 میلیون کاربر دارد.
  119. Gentlemint یک شبکه اجتماعی است که فقط برای مردان صحبت می کند تا درباره مردان صحبت کند چیزها.
  120. Telfie یک شبکه اجتماعی برای سرگرمی است.
  121. hi5 یکی از قدیمی ترین شبکه های اجتماعی است که محبوب در آسیا، شرق اروپا و کشورهای آفریقایی. این حدود 80 میلیون عضو دارد.
  122. باشگاه مهمانی یک شبکه اجتماعی که میزبان و مهمانان، مسافران و افراد محلی را به ارمغان می آورد برای یافتن مکانهای آزاد در سراسر جهان.
  123. HR.com یک شبکه اجتماعی برای متخصصان منابع انسانی در سراسر جهان است.
  124. فرهنگ هاب یک شبکه اجتماعی است که به اعضای آن اجازه می دهد ارتباطات را در دنیای فیزیکی و دیجیتال
  125. موسیقی Indaba یک شبکه اجتماعی برای انجمن موسیقی در سراسر جهان است.
  126. Influenster یک شبکه اجتماعی برای بررسی و نمونه برداری از محصولات جدید آنلاین است. این حدود 1 میلیون عضو دارد.
  127. موضوع کتابخانه یک شبکه اجتماعی اختصاص یافته به کتاب ها و انجمن خوانندگان کتاب است. < / li>
  128. لیستگرافی یک شبکه اجتماعی با لیست و زندگینامه است.
  129. مجله زنده یک شبکه اجتماعی است که در کشورهای روسیه خیلی محبوب است .
  130. Hellolingo شبکه اجتماعی اختصاص یافته به آموزش و یادگیری زبانهای خارجی است.
  131. Mixi یک شبکه اجتماعی محبوب در ژاپن است. این حدود 25 میلیون عضو دارد.
  132. Mubi یک شبکه اجتماعی برای جامعه سینمایی مبتنی بر اشتراک است.
  133. Nasza Klasa یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب در لهستان است.
  134. Odnoklassniki یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب در کشورهای روسی و کشورهای اتحاد جماهیر شوروی است .
  135. PatientsLikeMe یک شبکه اجتماعی برای بیمارانی است که بیماران مبتلا به بیماری های مشابه را برای ارتباط دادن اطلاعات .
  136. Storia یک شبکه اجتماعی است که کاربران میتوانند داستانهای خود را ایجاد و به اشتراک بگذارند. این شبکه حدود 10 میلیون عضو دارد.
  137. Bibsonomy یک شبکه اجتماعی است که اعضا میتوانند کار علمی، تحقیقات، جمع آوری نشریات و تماس با همکاران و محققین مورد نظر.
  138. Partyflock یک شبکه اجتماعی هلندی است که اعضای متولد شده در موسیقی خانه و کلی الکترونیکی را به ارمغان می آورد موسیقی
  139. Plurk یک شبکه اجتماعی مخصوصا در تایوان محبوب است که کاربران را برای ایجاد آن محدود میکند و محتوای را در متنهای کوتاه به اشتراک بگذارید.
  140. Qzone یکی از بزرگترین شبکههای اجتماعی در چین است. این 480 میلیون عضو دارد و فقط در چینی است. همچنین 9 بزرگترین وب سایت در جهان است.
  141. Raptr یک شبکه اجتماعی است که عمدتا کاربران را به بازیهای آنلاین علاقه مند می کند.
  142. Renren یکی دیگر از شبکه های بزرگ اجتماعی چین است که حدود 200 میلیون عضو دارد، به ویژه محبوب در میان دانشجویان دانشگاه
  143. دندان خروس یک شبکه اجتماعی اختصاص یافته به بازی های آنلاین، وب سایت ها، موسیقی و انیمه است.
  144. Weibo یک شبکه بزرگ اجتماعی در چین است که حدود 300 میلیون عضو دارد.
  145. Smartican یک شبکه اجتماعی است که در هند بسیار محبوب است.
  146. فضاهای یک شبکه اجتماعی است که عمدتا در کشورهای روسی به کار رفته است.
  147. Stage32 یک وب سایت اجتماعی و آموزشی برای افراد در تلویزیون، سینما و صنعت فیلم.
  148. StudiVZ یک شبکه اجتماعی اختصاص یافته به دانش آموزان و معلمان در کشورهای آلمانی زبان است .
  149. Taringa! یک شبکه اجتماعی است که در آرژانتین و دیگر اسپانیایی ها محبوبیت زیادی دارد کشورهای غواصی.
  150. متوسط احتمالا بزرگترین شبکه اجتماعی برای خواندن و نوشتن است. این حدود 60 میلیون کاربر دارد.
  151. TravelerPoint یک شبکه شبکه آنلاین مسافرتی است که در آن کاربران با تجربه مسافرت خود، حواس
  152. ترومبو یک شبکه اجتماعی فرانسوی است که اعضای آن دوستان را پیدا کرده و با آنها ارتباط برقرار می کنند. این بیش از 9 میلیون کاربر دارد.
  153. Wattpad یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی مبتنی بر ادبیات است که خوانندگان و نویسندگان اتصال این حدود 65 میلیون کاربر دارد.
  154. WriteAPrisoner یک شبکه اجتماعی مبتنی بر ایالات متحده آمریکا است که کاربران و کودکان را گرد هم می آورد تحت تاثیر جرایم قرار گرفته است.
  155. Xt3 یک شبکه اجتماعی کاتولیک است که برای جوانان استرالیا تاسیس شده است. این حدود 70،000 عضو دارد.
  156. Zoo.gr یک شبکه اجتماعی برای مردم یونان است که برای ملاقات و اتصال .
  157. Evernote یک شبکه اجتماعی بین المللی است که متخصصان کسب و کار را متصل می کند. این حدود 15 میلیون کاربر دارد.
  158. شجاع یک شبکه اجتماعی برای سازندگان وبسایت، بازاریابان ایمیل و غیره است . این 15 میلیون کاربر دارد.
  159. Hatena یک شبکه اجتماعی ژاپنی است که با قابلیت نشانه گذاری شناخته شده است. کاربران از طریق URL هایی که به اشتراک گذاشته اند، از طریق URL ها به اشتراک می گذارند.
  160. LiveInternet یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در روسیه است. اعضای آن حدود 25 میلیون نفر تخمین زده می شوند.
  161. Fc2 سومین شبکه بزرگ اجتماعی در ژاپن است. همچنین در بسیاری از زبانهای دیگر نیز موجود است.
  162. Webnode یک شبکه اجتماعی است که کاربران را با استفاده از وب سایت رایگان ایجاد می کند . این 30 میلیون کاربر دارد.
  163. Zotero یک شبکه اجتماعی و یک نرم افزار رایگان است که به عنوان دستیار برای تحقیق وب
  164. Rediff یک شبکه اجتماعی مبتنی بر هند و پورتال مشابه pinterest است. < / li>
  165. Anobii یک شبکه اجتماعی است که خوانندگان بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند و ایده های خود را در مورد کتاب ها .
  166. Altervista یک شبکه اجتماعی ایتالیایی است که کاربران میتوانند وبسایتهای رایگان را ایجاد کنند. 2،5 میلیون کاربر.
  167. Soup یک شبکه اجتماعی است که کاربران را تشویق می کند به اشتراک گذاشتن چیزهای جالب توجه. این حدود 4 میلیون عضو دارد.
  168. Miarroba یک شبکه اجتماعی مبتنی بر اسپانیا است که به کاربران اجازه می دهد تا انواع مختلفی را به اشتراک بگذارند از محتوای.
  169. Blogter یک شبکه اجتماعی و وبلاگ است که اجازه می دهد کاربران آن را برای ایجاد وبلاگ ها و ارتباط برقرار کردن با یکدیگر. حدود 1.5 میلیون کاربر دارد.
  170. GetJealus یک شبکه اجتماعی است که اعضای محتوای مربوط به سفر را به اشتراک می گذارد.
  171. Spinchat یک شبکه اجتماعی است که میتوانید آنها را با افراد جدید آشنا کنید و بازی کنید با آنها.
  172. Postbit یک شبکه اجتماعی است که میتوانید آن را ایجاد کنید و آن را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید .
  173. Kroogi یک شبکه اجتماعی در زبان روسی و انگلیسی است که هنرمندان، نوازندگان و نقاشان را گرد هم می آورد . این حدود 100000 کاربر دارد.
  174. SlideServe یک شبکه اجتماعی بزرگ است که کاربران می توانند اسلایدهای خود را آپلود و به اشتراک بگذارند و پیش نمایش های پاور پوینت
  175. Slack یک شبکه اجتماعی است که اعضای تیم را در مورد بعضی از آثار و پروژه ها به اشتراک می گذارد.
  176. Bandcamp یک شبکه اجتماعی است که موسیقیدانان و هنرمندان را متصل می کند.
  177. Bitbucket یک شبکه اجتماعی است که کاربران می توانند کدهای اسکریپت و ایده های مربوط به برنامه نویسی را به اشتراک بگذارند.
  178. Disqus یک شبکه اجتماعی است که به اعضای آن اجازه می دهد مخاطبین آنلاین را در اطراف محتوای خود ایجاد کنند یا وبسایت.
  179. Dribble یک شبکه اجتماعی است که عمدتا به طراحان اجازه می دهد تا ایده ها را به یکدیگر متصل و به اشتراک بگذارند.
  180. Houzz یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران با اتصال و طراحی و دکوراسیون مرتبط می شوند محتوای
  181. Jsfiddle یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران HTML، CSS و JavaScript خود را آزمایش و نمایش می دهند کدهای
  182. Letterboxd یک شبکه اجتماعی است که کاربران آن را دوست دارند، محتوای آنها را در مورد فیلم ها بررسی و به اشتراک بگذارند.
  183. MeetVibe یک شبکه اجتماعی مبتنی بر تلفن همراه است که اجازه می دهد تا کاربران آن را مشاهده نمایند. مردم در آن لحظه در این نزدیکی هست.
  184. MixCloud یک شبکه اجتماعی است که کاربران میتوانند به دی جی گوش دهند، ایجاد و لیست های خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.
  185. Slashdot یک شبکه اجتماعی است که کاربران میتوانند اخبار و مقالات خود را برای نظر دادن اضافه کنند توسط سایر کاربران.
  186. تبادل پشته یک شبکه اجتماعی مبتنی بر سوال و پاسخ مشابه Quora است.
  187. Twitch شبکه اجتماعی اختصاص یافته به بازیهای آنلاین است.
  188. Yummly شبکه اجتماعی اختصاص یافته به دستور غذاها و پخت و پز است.
  189. Bucketlist یک شبکه اجتماعی است که کاربران می توانند اهداف را تعریف و با دیگر کاربران ارتباط برقرار کنند اهداف مشابه .
  190. FicWad یک شبکه اجتماعی است که کاربران می توانند داستان ها و داستان های خود را در جستجوی نشان دهند نتایج.
  191. Ameba یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی ژاپنی است.
  192. Copains d'Avant شبکه اجتماعی شماره یک در فرانسه است.
  193. Douban یک شبکه اجتماعی بسیار بزرگ چینی است که کتاب و فیلم را جمع آوری می کند دوستداران و طرفداران موسیقی.
  194. Hyves محبوبترین شبکه اجتماعی در هلند است که حدود 10 میلیون کاربر دارد. < / li>
  195. Ibibo یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در هند است. این حدود 4 میلیون کاربر دارد.
  196. Ning یک شبکه اجتماعی است که به کاربران اجازه می دهد تا یک وب سایت اجتماعی ایجاد کنند و آن را کسب درآمد کنید.
  197. Mylife یک شبکه اجتماعی است که نمرات اعتباری را برای کاربران آن بر اساس نظرات دیگر کاربران.
  198. Howcast یک شبکه اجتماعی مشابه یوتیوب است که کاربران میتوانند با کیفیت بالا آپلود کنند چگونه به محتوای ویدئو.
  199. Scribd شبکه بزرگ خواندن اجتماعی است که اعضای آن میتوانند کتابها، کتابهای صوتی و مجلات.
  200. Bigo Live یک شبکه اجتماعی زنده جریان است که کاربران میتوانند استعداد خود را به نمایش بگذارند و ملاقات با دیگر اعضای این بسیار محبوب است در سنگاپور، تایلند، ژاپن و هند و حدود 40 میلیون عضو دارد.
 • اگر فکر می کنید لیست بالا از بین رفته است شبکه های اجتماعی مهم را از دست ندهید، با ما تماس بگیرید با شبکه های از دست رفته، ما آنها را بلافاصله اضافه کنید.