Lista serwisów społecznościowych

Below is a list of 200 most popular social networks worldwide as of March 2018. The list continues to grow and we periodically update it. The list is also available in other languages which are listed at the bottom of this page.

Lista serwisów społecznościowych 2018

  1. Facebook to nadal największa sieć społecznościowa na świecie. Mówi się, że od grudnia 2017 roku ma około 2 miliardy użytkowników miesięcznie.
  2. WhatsApp to platforma społecznościowa z komunikatorami, która jest używana głównie na smartfony. Niedawno została kupiona przez Facebooka. Szacuje się, że od stycznia 2018 roku ma około 1 miliarda użytkowników.
  3. LinkedIn to platforma społecznościowa używana głównie przez profesjonalistów z branży. Jako znak towarowy firmy Microsoft LinkedIn ma około 500 milionów użytkowników w styczniu 2018 r.
  4. Google+ to sieć społecznościowa opracowana przez Google i ma około 150 milionów użytkowników od stycznia 2018 r.
  5. Twitter ma około 320 milionów użytkowników, którzy mogą publikować tweety ograniczone do 280 znaków.
  6. Instagram to sieć społecznościowa udostępniająca zdjęcia i filmy. Jest częścią Facebooka i od stycznia 2018 roku ma około 800 milionów użytkowników.
  7. Pinterest to sieć społecznościowa, w której treść jest dodawana w formie szpilek i ma około 200 milionów użytkowników od stycznia 2018 r.
  8. Befilo (nowe) to nowa sieć społecznościowa gdzie wszyscy są automatycznie przyjaźni ze wszystkimi. Wszystko, co dręczy prośby o przyjaźń, jest teraz historią. Wystarczy dołączyć do sieci i automatycznie zaprzyjaźnić się ze wszystkimi członkami.
  9. Zoimas (Nowy) jest anty -addiction - sieć społecznościowa, która utrzymuje Cię w Internecie tak mało, jak to tylko możliwe. Możesz zalogować się tylko raz w ciągu 12 godzin, być online tylko 15 minut przy każdym logowaniu, pisać tylko raz przy każdym logowaniu i mieć maksymalnie 150 znajomych.
  10. Messenger (Nowość) to kolejna platforma społecznościowa z funkcją natychmiastowego przesyłania wiadomości, która działa wewnątrz Facebooka. Jego użytkownicy szacuje się na około 1,2 miliarda w styczniu 2018 r.
  11. Snapchat to głównie audiowizualna sieć partnerska z około 200 milionami użytkowników od stycznia 2018 r.
  12. Kwora to platforma społecznościowa oparta na pytaniach, w której użytkownicy pytają: odpowiadać na pytania. Ma około 200 milionów użytkowników od stycznia 2018 roku.
  13. GirlsAskGuys (Nowy) jest przeciwieństwem - platforma społecznościowa oparta na płci, w której płeć przeciwna zadaje sobie i odpowiada na pytania.
  14. ProductHunt (Nowy) jest społeczny strona sieciowa, która nadaje priorytet treściom dotyczącym nowych produktów.
  15. Lista AngelList (Nowa) to platforma sieci społecznościowej wykorzystywane głównie przez nowych inwestorów i początkującego przedsiębiorcę.
  16. Kickstarter (Nowy) jest społeczny platforma finansowania, na której ludzie mogą wyświetlać swoje produkty lub pomysły na produkty, aby uzyskać finansowanie. Witryna ma prawie 10 milionów kopii zapasowych.
  17. WeChat to sieć społecznościowa obsługująca komunikację mobilną z prawie 1 miliardem miesięcznie aktywnych użytkowników, którzy pochodzą głównie z Chin. Ale WeChat oferuje również wersję angielską, międzynarodową. Posiada bogatą funkcjonalność, od czatowania po zakupy z użytkownikami, nawet kupując domy w aplikacji.
  18. Skype to platforma wiadomości błyskawicznych, która umożliwia komunikację za pomocą tekstu, głos i wideo. Ma ponad 300 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie i jest teraz częścią Microsoft.
  19. Viber to także sieć społecznościowa komunikacji, taka jak Skype, która umożliwia przesyłanie tekstu, głosu i wiadomości wideo. Ma ponad 800 milionów użytkowników
  20. Tumblr to blogująca sieć z ponad 350 milionami blogów i ponad 500 milionami użytkowników. Sieć społecznościowa obsługuje zarówno sieć, jak i urządzenia mobilne.
  21. Linia to sieć społecznościowa z komunikatorami, która jest popularna w Japonii, ale obsługuje też język angielski i inne języki. Ma ponad 600 milionów użytkowników na całym świecie.
  22. Gab (Nowy) to reklama bez reklam sieć społecznościowa, która umożliwia swoim użytkownikom odczytywanie i zapisywanie wiadomości o długości do 300 znaków, zwanych gabs. & # 8221; Ma około 200 000 użytkowników.
  23. VK jest jak Facebook, ale bardziej popularny w Rosji i krajach sąsiednich z ponad 400 milionami użytkowników.
  24. Reddit to sieć społecznościowa udostępniająca treści z ponad 500 milionami miesięcznych wizyt. Posty tekstowe lub bezpośrednie linki mogą być udostępniane na stronie i głosowane przez członków w celu określenia popularności.
  25. Telegram to usługa wiadomości błyskawicznych w chmurze, która ma ponad 100 milionów aktywnych miesięcznych użytkowników.
  26. Tagged to sieć społecznościowa do nawiązywania nowych znajomości. Witryna ma około 20 milionów unikalnych użytkowników na całym świecie.
  27. Myspace to sieć społecznościowa skupiona wokół profilu osoby i jest bardziej popularna z muzykami i zespołami. Kiedyś była to najlepsza sieć społecznościowa w USA, ale teraz ma tylko kilka milionów użytkowników.
  28. Badoo to jedna z najpopularniejszych na świecie sieci randkowych. Ma ponad 360 milionów zarejestrowanych użytkowników.
  29. Stumbleupon skupia się na wyszukiwaniu treści dla użytkowników. Jest oferowany jako pasek narzędzi przeglądarki we wszystkich popularnych przeglądarkach.
  30. Foursquare zapewnia spersonalizowane rekomendacje na podstawie lokalizacji użytkownika i poprzednich zakupów. Usługa ma dziesiątki milionów użytkowników i szybko rośnie w przestrzeni korporacyjnej.
  31. MeetMe koncentruje się na pomaganiu użytkownikom w odkrywaniu nowych osób do czatowania na urządzeniach mobilnych . Ma ponad 2,5 miliona aktywnych użytkowników dziennie.
  32. Meetup to sieć społecznościowa ułatwiająca spotkanie grupy osób osoba wokół określonego tematu lub tematu. Ma około 32 milionów użytkowników.
  33. Skyrock to przede wszystkim francuska sieć społecznościowa oferująca swoim blogerom możliwości blogowania. . Ma kilka milionów członków.
  34. Pinboard (Nowy) jest płatny sieć społecznościowa, która umożliwia udostępnianie zakładek. Użytkownicy mogą korzystać z bez reklam na tej stronie.
  35. Kiwibox to sieć społecznościowa dla młodych dorosłych, która oferuje blogi, zdjęcia, i funkcje gier. Ma około 3 milionów członków.
  36. Twoo (Nowe) to element społecznościowy platforma odkrywania, która umożliwia 181 milionom członków tworzenie profili, przesyłanie zdjęć i czatowanie z innymi użytkownikami.
  37. Yelp (nowe) to restauracja strona z recenzjami i usługami domowymi zawierająca funkcje społecznościowe do udostępniania zdjęć, pisania recenzji i przeglądania działań znajomych.
  38. Snapfish to sieć społecznościowa udostępniająca zdjęcia, w której członkowie mogą korzystać z nieograniczonej ilości miejsca na zdjęcia. Witryna ma dziesiątki milionów członków.
  39. Flickr to sieć społecznościowa udostępniająca zdjęcia i filmy, która obsługuje dziesiątki milionów członków i ponad 10 miliardów zdjęć.
  40. Photobucket to witryna do obsługi zdjęć i filmów, która ma ponad dziesięć miliardów zdjęć i więcej 100 milionów członków.
  41. Shutterfly (nowe) to zdjęcie udostępnianie witryny, która pozwala jej 2 milionom użytkowników na wykorzystywanie zdjęć do tworzenia spersonalizowanych prezentów, takich jak kubki i koszulki.
  42. 500px (Nowe) to udostępnianie zdjęć w Kanadzie sieć społecznościowa z ponad 1,5 milionem aktywnych członków.
  43. DeviantArt to sieć udostępniania dzieł sztuki z ponad 38 milionami zarejestrowanych użytkowników.
  44. Dronestagram (Nowy) koncentruje się wokół udostępnianie zdjęć, które zostały zrobione przy użyciu dronów. Twierdzi, że jest Instagramem dla fotografii dronowej, & # 8221; z ponad 30 000 członkami.
  45. Fotki (nowe) jest dostępny w 240 krajach. Ma ponad 1,6 miliona członków i 1 miliard zdjęć. Witryna została uruchomiona w Estonii.
  46. Fotolog to strona ze zdjęciami do blogów z ponad 20 milionami unikalnych użytkowników.
  47. Imgur (Nowe) to udostępnianie zdjęć strona, na której członkowie mogą głosować (i rangować) zdjęcia. Strona zawiera setki milionów zdjęć.
  48. Pixabay (Nowość) udostępnia zdjęcia wysokiej jakości od jego członkowie. Strona ma ponad 1,1 miliona zdjęć i filmów.
  49. WeHeartIt to sieć społecznościowa do udostępniania inspirujących zdjęć. Witryna ma ponad 45 milionów członków.
  50. 43 rzeczy (nowe) to witryna do inspiracji , porady i wsparcie, gdzie członkowie mogą ustalać cele i dzielić się z przyjaciółmi z celami, które realizują, takimi jak schudnięcie lub maraton.
  51. Ścieżka to sieć udostępniania i przesyłania wiadomości, która ma bogate możliwości kontrolowania prywatności udostępnionych zdjęć. Jest popularny w Indonezji.
  52. Uplike (New) to udostępnianie zdjęć usługa z siedzibą we Francji, która pozwala użytkownikom dzielić się inspiracjami z opinią publiczną. Aplikacja jest obecnie używana przez miliony osób w około 160 krajach.
  53. Last.fm to sieć odkrywania i rekomendowania muzyki, która także dzieli się z innymi znajomi w sieci słuchają. Strona ma dziesiątki milionów użytkowników i ponad 12 milionów utworów muzycznych.
  54. VampireFreaks to społeczność dla subkultur gotycko-przemysłowych, które mają miliony członków. Strona jest również używana do randek.
  55. CafeMom to strona dla przyszłych matek i matek. Ma ponad 8 milionów unikalnych wizyt miesięcznych.
  56. Ravelry to sieć społecznościowa do robienia na drutach, szydełkowania, spinningu i tkactwo. Witryna ma ponad 7 milionów zarejestrowanych użytkowników.
  57. ASmallWorld to płatna sieć społecznościowa, do której można dołączyć tylko na podstawie zaproszenie członka. Strona koncentruje się na luksusowych podróżach i budowaniu więzi społecznych, jej członkostwo jest ograniczone do 250 000.
  58. ReverbNation to sieć społecznościowa dla muzyków, którzy pomagają im w zarządzaniu karierą znajdź nowe możliwości. Witryna ma około 4 milionów muzyków jako członków.
  59. SoundCloud (Nowość) to internetowa dystrybucja audio platforma, która umożliwia swoim użytkownikom przesyłanie, nagrywanie, promowanie i udostępnianie ich oryginalnie stworzonych dźwięków. Usługa ma ponad 150 milionów unikalnych odbiorców co miesiąc.
  60. Cross.tv to sieć społecznościowa, w której zawartość chrześcijańska dzieli się na 650 000 członkowie.
  61. Flixster to witryna do odkrywania nowych filmów, poznawania filmów i spotykanie się z podobnymi gustami w filmach.
  62. Gaia Online to internetowa sieć społecznościowa z anime i forum. . Ma ponad 25 milionów zarejestrowanych użytkowników.
  63. BlackPlanet to sieć społecznościowa dla Afroamerykanów skupiająca się na randkach, prezentowaniu talent, czatowanie i blogowanie. Witryna ma około 20 milionów członków.
  64. Moja książka przyjaciół muzułmanów (Nowa) to sieć społecznościowa do łączenia muzułmanów w 175 krajach. Witryna ma obecnie około 500 000 członków.
  65. Care2 to sieć społecznościowa, która łączy działaczy z całego świata przede wszystkim omawiać kwestie polityczne i środowiskowe. Witryna ma około 40 milionów użytkowników.
  66. CaringBridge to sieć społecznościowa dla osób doświadczających różnych schorzeń, hospitalizacji, leczenie i powrót do zdrowia po poważnym wypadku, chorobie, urazie lub zabiegu.
  67. GoFundMe (Nowość) to zbieranie funduszy sieć, która może służyć do zbierania pieniędzy na każdą dowolną sprawę.
  68. Tinder (Nowa) to lokalizacja oparta na randkach aplikacja mobilna, z której korzysta ponad 50 milionów użytkowników.
  69. Crokes (Nowe) to społeczność lub sieć społecznościowa dla autorów. Jest podobny do Twittera, ale ogranicza posty do 300 znaków.
  70. Goodreads (New) to sieć społecznościowa dla miłośników książek, którzy mogą polecać książki i zobaczyć, co czytają ich znajomi, między innymi. Strona jest własnością firmy Amazon i ma dziesiątki milionów członków.
  71. Internacje (Nowe) to społeczność sieć łącząca ekspatów w 390 miastach na całym świecie. Ma prawie 3 miliony użytkowników.
  72. Plentyofisza (Nowa) to randka sieć społecznościowa, z której można korzystać bezpłatnie, ale oferuje także niektóre usługi premium. Ma ponad 100 milionów zarejestrowanych członków.
  73. Umysły (Nowe) to element społecznościowy sieć, która pozwala użytkownikom tworzyć kanały na różne tematy, a także nagradza użytkowników za ich aktywność online. Promuje wolność i prywatność w Internecie i ma ponad 2 miliony członków.
  74. Nexopia to kanadyjska sieć społecznościowa, która pozwala jej członkom tworzyć fora każdy temat i dyskusje na tych forach. Witryna ma ponad milion użytkowników.
  75. Glocals to sieć społecznościowa utworzona w Szwajcarii dla społeczności ekspatriantów. Pozwala członkom spotykać się, organizować zajęcia i dzielić się informacjami.
  76. Academia.edu (Nowe) to reklama społecznościowa strona internetowa dla naukowców. Platforma może być używana do dzielenia się dokumentami, monitorowania ich wpływu i śledzenia badań w określonej dziedzinie. Witryna ma ponad 55 milionów użytkowników.
  77. Busuu (Nowy) to język -umierzenie sieci społecznościowej. Witryna łączy uczniów z użytkownikami języka ojczystego, aby ułatwić proces uczenia się.
  78. Angielski, kochanie! (Nowy) to sieć społecznościowa i internetowy program nauczania do nauki konwersacyjnego języka angielskiego i slangu. Z usługi korzysta ponad 1,6 miliona członków.
  79. Italki.com (Nowy) robi związki między uczącymi się językami a nauczycielami języków, aby pomóc w nauce nowych języków. Witryna ma ponad 1 milion studentów.
  80. Untappd (Nowe) to mobilna sieć społecznościowa dzięki temu członkowie mogą oceniać piwo, które spożywają, zdobywać odznaki, udostępniać zdjęcia swoich piw, przeglądać listy pobrań z pobliskich lokali i zobaczyć, jakie piwa piją ich przyjaciele. Witryna ma około 3 milionów członków.
  81. Bliskość (Nowe) to element społecznościowy sieć dla amerykańskich klinicystów. Ma ponad 800 000 członków.
  82. Wayn to sieć podróży, która łączy ludzi o podobnych poglądach, a także pomaga odkrywają, gdzie się udać. Witryna ma ponad 20 milionów użytkowników.
  83. CouchSurfing zapewnia platformę umożliwiającą członkom pozostanie jako gość na kimś i # 8217 s domu, podróżujących goszczących, spotkać innych członków lub dołączyć do wydarzenia. Witryna ma około 15 milionów członków.
  84. TravBuddy specjalizuje się w wyszukiwaniu towarzysza podróży. Witryna ma około pół miliona członków.
  85. Tournac (Nowy) jest społeczny sieć dla podróżnych łączących osoby podróżujące w tej samej lokalizacji.
  86. Cellufun jest społeczność graczy z ponad 2 milionami członków, do których można uzyskać dostęp za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego.
  87. MocoSpace to serwis społecznościowy z ponad 2 milionami użytkowników i ponad miliard wyświetleń miesięcznych stron.
  88. Zynga (Nowy) oferuje wiele gier grane przez miliony codziennych użytkowników. Popularne tytuły to Farmville, Draw Something i Zynga Poker.
  89. Habbo to społeczna firma gier dla nastolatków. Ma ponad 5 milionów unikalnych miesięcznych odwiedzających. Sieć obsługuje dziewięć witryn dla użytkowników w różnych krajach.
  90. YouTube to wiodąca na świecie sieć udostępniania filmów, która umożliwia użytkownikom przesyłanie , wyświetlaj i udostępniaj filmy. Codziennie obsługuje miliardy filmów.
  91. FunnyOrDie to komediowa sieć wideo, która umożliwia użytkownikom przesyłanie, udostępnianie, i oceniaj filmy. Filmy często zawierają znane osoby. Sieć ma setki milionów widzów.
  92. Tout to sieć wideo, która pomaga firmom zwiększyć przychody z filmów i zwiększyć przychody z filmów głębsze zaangażowanie z widzami. Ma 85 milionów unikalnych miesięcznych przeglądarek.
  93. Vine zyskał popularność jako sieć udostępniania wideo dla 6-sekundowych filmów. Jest teraz częścią Twittera.
  94. Koledzy z klasy łączą ludzi ze swoimi kolegami z liceum w USA, a także pozwalają do przesyłania roczników szkół średnich. Członkowie mogą również planować zjazdy w liceum.
  95. MyHeritage to internetowa sieć genealogiczna, która umożliwia użytkownikom tworzenie drzew genealogicznych, przesyłaj i przeglądaj zdjęcia oraz przeszukuj miliardy globalnych rekordów historycznych. Witryna ma 80 milionów użytkowników na całym świecie.
  96. 23andMe (nowe) to DNA firma analityczna, która łączy swoich klientów z ich krewnymi w oparciu o analizę DNA. Określa również, czy dana osoba może mieć jakiekolwiek problemy zdrowotne w oparciu o analizę DNA.
  97. Ancestry.com (Nowość) to w poszukiwaniu twoich przodków - czyli budowaniu sieci genealogicznych. Witryna ma około 2 milionów płacących członków.
  98. Viadeo to sieć społecznościowa dla właścicieli firm, przedsiębiorców i menedżerowie - głównie w Europie. Ma około 50 milionów członków.
  99. Tuenti to sieć społecznościowa przeznaczona dla studentów szkół wyższych i szkół wyższych. Ma około 12 milionów członków i jest szczególnie popularna w krajach hiszpańskojęzycznych.
  100. Xing to sieć społecznościowa zorientowana na karierę, z której korzystają konsumenci i biznes. Xing obsługuje zamknięte grupy, aby włączyć prywatną i bezpieczną sieć w przedsiębiorstwie.
  101. Nextdoor to sieć społecznościowa łącząca sąsiadów poprzez udostępnianie nadchodzących wydarzeń i innych działań w sąsiedztwie . Ponad 150 000 dzielnic w USA używa Nextdoor.
  102. About.me obsługuje głównie freelancerów i przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć liczbę swoich klientów . Ma około 5 milionów członków.
  103. Cloob to sieć społecznościowa, która obsługuje głównie kraje, w których mówi się w języku irańskim i farsi.
  104. Crunchyroll to sieć społecznościowa dla miłośników anime, kreskówek i podobnych .
  105. Cyworld to witryna społecznościowa w Korei Południowej. Ma około 20 milionów członków i jest tylko w języku koreańskim.
  106. DailyStrength to ogólnospołeczna sieć medyczna i społeczności wsparcia z około 43 milionami członków.
  107. Delicious to sieć społecznościowa, która zapisuje linki do odwiedzanych stron wcześniej, ale teraz nie pamiętasz. Ma około 9 milionów członków.
  108. Diaspora to zdecentralizowana sieć społecznościowa oferująca wiele różnych sposobów udostępniania swoich wpisów i towarzysko z innymi użytkownikami.
  109. Elftown to sieć społecznościowa, która ma społeczność zainteresowaną fantazją i nauką fi sztuka i literatura. Ma około 200 000 członków.
  110. Ello to globalna społeczność Sieć społecznościowa skupiająca artystów i twórców.
  111. Zing to największa sieć społecznościowa w Wietnamie. Ma około 7 milionów członków i jest uważany za większy niż lokalny facebook.
  112. eToro to ogólnoświatowa społeczna sieć inwestycyjna, która łączy społeczność ze sobą.
  113. Powinowactwo filmowe to sieć społecznościowa łącząca ludzi z upodobaniem do filmów i seriali telewizyjnych.
  114. Filmow to sieć społecznościowa oparta na Brazylii, która umożliwia użytkownikom tworzenie list, ocenianie i polecanie filmy, które oglądają.
  115. Canoodle to randkowa sieć społecznościowa, która łączy osoby o podobnych zainteresowaniach. < / li>
  116. Gapyear to sieć społecznościowa łącząca podróżnych z całego świata.
  117. Geje to sieć społecznościowa społeczności LGBT. Ma ponad 100 000 członków.
  118. Geni to sieć społecznościowa, która umożliwia użytkownikom tworzenie ich drzewa genealogicznego i zaproś innych krewnych do przyłączenia się. Ma około 180 milionów użytkowników.
  119. Gentlemint to sieć społecznościowa poświęcona wyłącznie mężczyznom, którzy mogą rozmawiać i dzielić się nimi z mężczyznami rzeczy.
  120. Telfie to społeczna sieć rozrywkowa.
  121. hi5 jest jedną z najstarszych sieci społecznościowych popularnych w Azji, wschodniej Europa i kraje afrykańskie. Ma około 80 milionów członków.
  122. Hospitality Club sieć społecznościowa skupiająca gospodarzy i gości, podróżników i mieszkańców znaleźć bezpłatne zakwaterowanie na całym świecie.
  123. HR.com to sieć społecznościowa dla specjalistów z branży zasobów ludzkich na całym świecie.
  124. Kultura Hub to sieć społecznościowa, która pozwala jej członkom tworzyć połączenia w świat fizyczny i cyfrowy.
  125. Muzyka Indaby to sieć społecznościowa dla społeczności muzycznej na całym świecie.
  126. Influenster to sieć społecznościowa, w której można wyszukiwać i pobierać nowe produkty online. Ma około 1 miliona członków.
  127. Biblioteka rzeczy to serwis społecznościowy poświęcony społecznościom zajmującym się czytaniem książek i książek. < / li>
  128. Listografia to sieć społecznościowa z listami i autobiografią.
  129. Dziennik wydarzeń to sieć społecznościowa bardzo popularna w krajach rosyjskojęzycznych .
  130. Hellolingo to sieć społecznościowa poświęcona nauczaniu i uczeniu się języków obcych.
  131. Mixi to popularna sieć społecznościowa w Japonii. Ma około 25 milionów członków.
  132. Mubi to sieć społecznościowa oparta na subskrypcji.
  133. Nasza Klasa to bardzo popularna sieć społecznościowa w Polsce.
  134. Odnoklassniki to bardzo popularna sieć społecznościowa w krajach rosyjskojęzycznych i krajach byłego Związku Radzieckiego .
  135. PatientsLikeMe to sieć społecznościowa dla pacjentów łączących pacjentów z podobnymi chorobami w celu informowania o nich .
  136. Storia to sieć społecznościowa, w której użytkownicy mogą tworzyć i udostępniać swoje historie. Sieć ma około 10 milionów członków.
  137. Bibsonomy to sieć społecznościowa, w której członkowie mogą organizować pracę naukową, badania, zbierać publikacje i kontaktować się z podobnymi kolegami i badaczami.
  138. Partyflock to holenderska sieć społecznościowa skupiająca członków zainteresowanych muzyką house i ogólną elektroniką muzyka.
  139. Plurk to sieć społecznościowa szczególnie popularna na Tajwanie, która umożliwia użytkownikom tworzenie i udostępniaj treści w krótkich rozmowach.
  140. Qzone to jedna z największych sieci społecznościowych w Chinach. Ma 480 milionów członków i jest tylko w języku chińskim. Również 9. co do wielkości witryna na świecie.
  141. Raptr to sieć społecznościowa obsługująca głównie użytkowników zainteresowanych grami online.
  142. Renren to kolejna duża chińska sieć społecznościowa z około 200 milionami członków, szczególnie popularna wśród studentów wyższych uczelni.
  143. Rooster Teeth to sieć społecznościowa przeznaczona do gier online, serwisów internetowych, muzyki i anime.
  144. Weibo to duża sieć społecznościowa w Chinach, która ma około 300 milionów członków.
  145. Smartican to sieć społecznościowa dość popularna w Indiach.
  146. Spaces to sieć społecznościowa, która jest popularna głównie w krajach rosyjskojęzycznych.
  147. Stage32 to serwis społecznościowy i witryna edukacyjna dla osób w telewizji, kinie i przemysł filmowy.
  148. StudiVZ to sieć społecznościowa poświęcona uczniom i nauczycielom w krajach niemieckojęzycznych .
  149. Taringa! to sieć społecznościowa bardzo popularna w Argentynie i innych językach hiszpańskich kraje, w których odbywają się zawody.
  150. Średni to prawdopodobnie największa na świecie sieć społecznościowa do czytania i pisania. Ma około 60 milionów użytkowników.
  151. TravellersPoint to internetowa sieć społeczności podróżniczych, w której użytkownicy udostępniają swój eksperyment podróży, ences.
  152. Trombi to francuska sieć społecznościowa, w której członkowie znajdują starych znajomych i łączą się z nimi. Ma ponad 9 milionów użytkowników.
  153. Wattpad to jeden z największych portali społecznościowych opartych na literaturze, w którym czytelnicy i autorzy połączyć. Ma około 65 milionów użytkowników.
  154. WriteAPrisoner to sieć społecznościowa z siedzibą w USA i Florydzie, skupiająca użytkowników i dzieci wpływ zbrodni.
  155. Xt3 to katolicka sieć społecznościowa założona dla młodzieży w Australii. Ma około 70 000 członków.
  156. Zoo.gr to sieć społecznościowa dla Greków, aby się spotkać i połączyć .
  157. Evernote to międzynarodowa sieć społecznościowa, która łączy profesjonalistów z branży. Ma około 15 milionów użytkowników.
  158. Odważny to sieć społecznościowa dla twórców witryn, sprzedawców poczty e-mail i tym podobnych . Ma 15 milionów użytkowników.
  159. Hatena to japońska sieć społecznościowa znana z funkcji zakładki. Użytkownicy wchodzą w interakcje za pośrednictwem udostępnionych adresów URL.
  160. LiveInternet to jedna z największych sieci społecznościowych w Rosji. Jego członkowie szacuje się na około 25 milionów.
  161. Fc2 to trzecia co do wielkości sieć społecznościowa w Japonii. Jest również dostępny w wielu innych językach.
  162. Webnode to sieć społecznościowa, która łączy użytkowników na podstawie darmowego budowania strony internetowej . Ma 30 milionów użytkowników.
  163. Zotero to sieć społecznościowa i bezpłatne oprogramowanie pełniące funkcję asystenta badanie sieci.
  164. Rediff to sieć społecznościowa i portal w Indiach podobny do serwisu pinterest. < / li>
  165. Anobii to sieć społecznościowa, w której czytelnicy mogą łączyć się i wymieniać pomysłami na temat książek .
  166. Altervista to włoska sieć społecznościowa, w której użytkownicy mogą tworzyć witryny bezpłatne. Ma on 2,5 miliona użytkowników.
  167. Zupa to sieć społecznościowa, w której użytkownicy są zachęcani do dzielenia się fajnymi rzeczami. Ma około 4 milionów członków.
  168. Miarroba to hiszpańska sieć społecznościowa, która umożliwia użytkownikom dzielenie się różnymi typami treści.
  169. Blogster to sieć społecznościowa i blog, który pozwala użytkownikom tworzyć blogi i wchodzić ze sobą w interakcje. Ma około 1,5 miliona użytkowników.
  170. GetJealus to sieć społecznościowa, w której członkowie udostępniają treści związane z podróżą.
  171. Spinchat to sieć społecznościowa, w której możesz poznawać nowych ludzi i grać w gry z nimi.
  172. Postbit to sieć społecznościowa, w której możesz tworzyć treści i udostępniać je innym użytkownikom .
  173. Kroogi to sieć społecznościowa w języku rosyjskim i angielskim, która zrzesza artystów, muzyków i malarzy . Ma około 100 000 użytkowników.
  174. SlideServe to duża sieć społecznościowa, w której użytkownicy mogą przesyłać i udostępniać swoje slajdy i prezentacje Powerpoint.
  175. Slack to sieć społecznościowa, która łączy członków zespołu w niektórych pracach i projektach.
  176. Bandcamp to sieć społecznościowa łącząca muzyków i artystów.
  177. Bitbucket to sieć społecznościowa, której użytkownicy mogą udostępniać kody skryptów i pomysły dotyczące kodowania.
  178. Disqus to sieć społecznościowa, dzięki której jej członkowie mogą budować publiczność online wokół swoich treści lub witrynę.
  179. Dribble to sieć społecznościowa, która głównie umożliwia projektantom łączenie się i dzielenie pomysłami. / li>
  180. Houzz to sieć społecznościowa, w której użytkownicy łączą się i udostępniają projekty związane z dekoracją treść.
  181. Jsfiddle to sieć społecznościowa, w której użytkownicy testują i prezentują swój kod HTML, CSS i JavaScript kody.
  182. Letterboxd to sieć społecznościowa, w której użytkownicy lubią, przeglądają i udostępniają treści o filmach.
  183. MeetVibe to sieć społecznościowa oparta na telefonie komórkowym, która umożliwia użytkownikom przeglądanie profili ludzie w pobliżu w tym momencie.
  184. MixCloud to sieć społecznościowa, w której użytkownicy mogą słuchać DJ-ów, tworzyć i udostępniaj swoje listy innym użytkownikom.
  185. Slashdot to sieć społecznościowa, w której użytkownicy mogą dodawać swoje wiadomości i artykuły do komentowania przez innych użytkowników.
  186. Wymiana stosów to sieć społecznościowa oparta na pytaniach i odpowiedziach, podobna do Quora.
  187. Twitch to sieć społecznościowa przeznaczona do gier online.
  188. Yummly to społeczna sieć poświęcona przepisom na jedzenie i gotowaniu.
  189. Lista wyników to sieć społecznościowa, w której użytkownicy mogą określać cele i kontaktować się z innymi użytkownikami za pomocą podobne cele ./
  190. FicWad to sieć społecznościowa, w której użytkownicy mogą tworzyć historie i ich historie wyświetlane podczas wyszukiwania wyniki.
  191. Ameba to jedna z największych sieci społecznościowych w języku japońskim.
  192. Copains d'Avant to najpopularniejsza sieć społecznościowa we Francji.
  193. Douban to bardzo duża chińska sieć społecznościowa, która łączy książki i filmy miłośników muzyki i fanów muzyki.
  194. Hyves to najpopularniejsza sieć społecznościowa w Holandii z około 10 milionami użytkowników. < / li>
  195. Ibibo to jedna z największych sieci społecznościowych w Indiach. Ma około 4 milionów użytkowników.
  196. Ning to sieć społecznościowa, która umożliwia użytkownikom tworzenie serwisów społecznościowych i zarabiaj na nim.
  197. Mylife to sieć społecznościowa, która zapewnia wyniki reputacji dla użytkowników w oparciu o komentarze innych użytkowników.
  198. Howcast to sieć społecznościowa podobna do serwisu YouTube, w której użytkownicy mogą przesyłać wysokiej jakości filmy instruktażowe.
  199. Scribd to duża społeczna sieć czytelnicza, w której członkowie mogą czytać książki, książki audio i czasopisma.
  200. Bigo na żywo to transmisja na żywo w sieci społecznościowej, w której użytkownicy mogą prezentować swoje talenty i poznać innych członków. Jest bardzo popularny w Singapurze, Tajlandii, Japonii i Indiach i ma około 40 milionów członków.
 • Jeśli uważasz, że na powyższej liście brakuje ważnych sieci społecznościowych, skontaktuj się z nami w sprawie brakujących sieci, a my dodamy je natychmiast.